Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5911525572
REGON: 220078300
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Mamy świadomość tego, że teraz najważniejsze w jedzeniu jest to, by był zdrowe i wiadomego pochodze...
Owoce i warzywa to niezbędny element każdej zbilansowanej diety. Wchodzą w skład codziennych posiłk...
Jesteśmy wieloletnim dostawcą warzyw i owoców. Każdego dnia przemierzamy wiele kilometrów, aby móc ...
Hurtownię Solmar w Międzyzdrojach prowadzimy celem zaopatrywania gastronomii, handlu i hoteli w świ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Adam Schűtz Restauracja Pizzeria "POD BRZOZAMI"" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5911525572. Firma ma numer REGON: 220078300.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Lipusz w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2005. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Młyńska 16. Korespondencyjny kod pocztowy to: 83-424 Lipusz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.0984741837788N, 17.7880130634076E. Branża, w której specjalizuje się firma "Adam Schűtz Restauracja Pizzeria "POD BRZOZAMI"" to Hurtownie owoców i warzyw.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Adam Schűtz Restauracja Pizzeria "POD BRZOZAMI"

Adam Schűtz Restauracja Pizzeria "POD BRZOZAMI", Lipusz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Hurtownie owoców i warzyw Lipusz - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (0)

Opinie o firmie Adam Schűtz Restauracja Pizzeria "POD BRZOZAMI"


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.