Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6941188878
REGON: 390712474
Rok założenia:
1999

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Śmierć bliskiej osoby to zawsze poważny cios, ale bliscy muszą zadbać o godne pożegnanie zmarłego. ...
Całodobowy zakład pogrzebowy Absolut ofertę kieruje do osób, które właśnie straciły kogoś bliskiego...
Śmierć bliskiej osoby pogrąża w żałobie, ale jednocześnie zobowiązuje rodzinę do przygotowania poch...
Każde pożegnanie powinno być pełne szacunku i godności. Śmierć bliskiej osoby to moment, który nies...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Chudziak Józef. Zakład usług pogrzebowych" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 6941188878. Firma ma numer REGON: 390712474.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Chojnów w województwie dolnośląskim. Działa na rynku od 1999 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Parkowa 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 59-225 Chojnów. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.2670809803922N, 15.9280112941176E. Firma "Chudziak Józef. Zakład usług pogrzebowych" prowadzi swoją działalność w branży Usługi pogrzebowe.

Branża usług pogrzebowych obejmuje szeroki zakres produktów i usług związanych z organizacją i przeprowadzeniem pogrzebów. Zakłady pogrzebowe oferują kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym transport zwłok, przygotowanie ciała do pochówku, a także organizację ceremonii pogrzebowej. Kwiaciarnie specjalizujące się w usługach pogrzebowych dostarczają piękne i adekwatne kwiaty na stypę. Pogrzeby są ważnym momentem dla rodzin i bliskich zmarłego, dlatego domy pogrzebowe starają się zapewnić wsparcie i profesjonalną obsługę w tym trudnym czasie. Pogrzebowe usługi obejmują również kremacje, ekshumacje oraz przygotowanie nagrobków i tabliczek pamiątkowych. Branża usług pogrzebowych dba o godne pożegnanie zmarłych i zapewnienie wsparcia rodzinom w trudnych chwilach. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 76 818 76 89 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Można nas odwiedzić w godzinach: Pn.-Pt.: 08:00-16:00; Sb.: 09:00-13:00.

Kontakt

Kontakt Chudziak Józef. Zakład usług pogrzebowych

Chudziak Józef. Zakład usług pogrzebowych, Chojnów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (9)

Opinie o firmie Chudziak Józef. Zakład usług pogrzebowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

2.3

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Opinie użytkowników

Krystyna Grynkiewicz
Krystyna Grynkiewicz
1.0
02.07.2023
Z tej firmy nigdy nie skorzystam!Brak szacunku należnego zmarłemu.Wlasciciel arogancki.
Ewa
Ewa
5.0
08.03.2021
Profesjonalizm miła obsługa plus obsługa muzyczna ceremonii. Najprościej mówiąc nie żerują na pieniądzach jak np firmy z Legnicy
Żona zmarłego
Żona zmarłego
5.0
01.03.2019
Firmę prowadzi ojciec z synem. Już samo wejście do biura świadczy o profesjonalności, a sami właściciele mają wysoką kulturę osobistą, rozumiejący rodzinę, gdzie w takich wypadkach inne firmy mają okazję "wyssać" z rodziny ile można. Prowadzą firmę bardzo profesjonalnie i naprawdę za nieduże pieniądze nie wykorzystując sytuacji. Polecam gorąco, obym nie musiała więcej korzystać z tych usług, ale jak trzeba będzie to tylko tam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
23.05.2014
W Chojnowie jest wiele firm pogrzebowych - z tej już NIGDY NIE SKORZYSTAM -przyszłam pochować mamę a pan szef zachowywał się tak jak by mi miał salę na wesele wynająć.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
23.05.2014
Nie będę opisywać szczegółów żeby nie obrażać- NIE POLECAM !
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
21.05.2014
NIE POLECAM sam szef bardzo nie miły-panowie którzy zabrali moją teściową-lekko wstawieni i bardzo weseli - więcej nie skorzystam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
04.11.2013
niepolecam :/
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.08.2013
Jestem bardzo zadowolona z usług tego zakładu. Profesjonalne i pełne zrozumienia podejście do sprawy. Dziękuje i polecam w 100%.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
09.04.2013
Dziwna obsługa , jak przyjeżdżają po zwłoki to się bez szczelnie śmieją . ; / Żałosne to jest -,-