Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882439308
REGON: 38039662100000
KRS: 0000733915
Rok założenia:
2018

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest realizacja prac ślusarsko-spawalniczych, ze szczególnym u...
Serwisujemy narzędzia do obróbki drewna, które wykorzystywane są w zakładach stolarskich, firmach z...
Firma Rozmir to profesjonalny zespół specjalistów, który zajmuje się szerokim zakresem usług związa...
Wit Muter to firma, która już od ponad trzydziestu lat działa na rynku. Przede wszystkim zajmujemy ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Eko-Laser Sp. z o.o. Sp.k." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5882439308. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 38039662100000. Spółka jest wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem: 0000733915.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bożepole Małe w województwie pomorskim. Działa na rynku od 2018 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Polna 1. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 84-214 Bożepole Małe. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.5688800144429N, 17.9924799846553E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: a.lapinska@ekolaser.pl. Firma "Eko-Laser Sp. z o.o. Sp.k." prowadzi swoją działalność w branży Obróbka i maszyny do metali.

Branża obróbki i maszyn do metali zajmuje się dostarczaniem różnorodnych produktów i usług związanych z obróbką metali. Oferuje szeroki zakres usług, takich jak obróbka skrawaniem, toczenie, spawanie, konstrukcje stalowe, frezowanie czy cięcie laserem. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości maszynom, branża ta jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Obróbka metali odgrywa kluczową rolę w wielu dziedzinach, takich jak przemysł motoryzacyjny, lotniczy czy budowlany. Firma z tej branży specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych elementów, konstrukcji oraz kompleksowych rozwiązań dla klientów z różnych sektorów przemysłu. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacjom, branża obróbki metali jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 66 173 77 99 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Eko-Laser Sp. z o.o. Sp.k.

Eko-Laser Sp. z o.o. Sp.k., Bożepole Małe

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Obróbka i maszyny do metali Bożepole Małe - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (6)

Opinie o firmie Eko-Laser Sp. z o.o. Sp.k.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Opinie użytkowników

Arek
Arek
4.0
30.09.2020
Rewelacyjna obsługa i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.
Sebastian
Sebastian
5.0
13.07.2020
Nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.
Aleksander
Aleksander
5.0
03.05.2020
Właściwe osoby na właściwym stanowisku. Fachowo.
Kasper
Kasper
5.0
31.03.2020
Świetnie wykonana praca, polecam.
Roman
Roman
5.0
07.01.2020
Bardzo pomocna obsługa, otrzymałem wiele rad. Cięcie laserowe, gięcie blach i spawanie na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam.
Oskar
Oskar
4.0
27.11.2019
Rzetelna firma, realizacja zamówienia w terminie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Szczerze polecam.