Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342271093
REGON: 368972672
Rok założenia:
2018

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Powstaliśmy z zamiłowania do piękna. Naszym celem jest wyeksponowanie atutów Klientów. Sprawimy, że...
Jako fryzjerka z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi dla osób, które chcą mieć zdrowe, mocne ...
Warszawa, ks. Kłopotowskiego 11 lok. LU3
SIWY Studio to salon fryzjerski, którzy stworzyliśmy z pasji do tego zawodu. Nasz zespół uczestnicz...
Warszawa, Jana III Sobieskiego 112
W salonie mogą skorzystać z usług kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Właściciele mają ogromne doświadc...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5342271093 została umieszczona firma: "Fryzury-Pazury Anna Psujek". Numer REGON firmy to: 368972672.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Początek działalności firmy na rynku to 2018 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Przy Bernardyńskiej Wodzie 7. Korespondencyjny kod pocztowy to: 02-943 Warszawa. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.1911754314403N, 21.051408878974E. Branża, w której specjalizuje się firma "Fryzury-Pazury Anna Psujek" to Salony fryzjerskie.

Doświadczeni fryzjerzy zapewnią najwyższy poziom obsługi, a także dobranie fryzury do indywidualnych oczekiwań Klientów. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

Salony fryzjerskie oferują szereg usług takich jak strzyżenie damskie i męskie, modelowanie włosów oraz szereg zabiegów związanych z koloryzacją i farbowaniem. Dobry fryzjer posiada doświadczenie we fryzurach typu ombre, balayage i stylizacjach ślubnych. W przypadku mężczyzn warto skorzystać z usług barbera. Przed skorzystaniem z oferty, zapoznaj się z opiniami o salonach. W ten sposób znajdziesz najlepszego fryzjera w okolicy. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Fryzury-Pazury Anna Psujek

Fryzury-Pazury Anna Psujek, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Salony fryzjerskie Warszawa - sprawdź inne firmy w okolicy

Warszawa, Nowogrodzka 18 lok. 14
Ząbki, Andersena 1C lok. 1U
Warszawa, Malborska 3 lok. 5
Warszawa, Jana Pawła II (d.Wesoła) 15a, (Stara Miłosna)

Opinie (0)

Opinie o firmie Fryzury-Pazury Anna Psujek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.