Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
05:00 - 22:00
Wt.
05:00 - 22:00
Śr.
05:00 - 22:00
Cz.
05:00 - 22:00
Pt.
05:00 - 22:00
Sb.
05:00 - 22:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5480076660
REGON: 002393541
KRS: 0000196520
Rok założenia:
1993
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Bielsko-Biała, Spółdzielców 98
W naszej ofercie znaleźć można chleby, bagietki, pieczywo półcukiernicze, focaccię itp. Oferta: - c...
W ofercie pracowni znajdują się torty na różne okazje, takie jak śluby, chrzciny, komunie, rocznice...
Goczałkowice-Zdrój, Szkolna 84a
Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży pieczywa oraz niepowtarzalnych wypieków cukierniczych. O...
Pracownia cukiernicza Puder to wyjątkowe miejsce, w którym pasja do słodkości łączy się z profesjon...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5480076660 została umieszczona firma: "Inwex Sp. z o.o. PPUH. Piekarnia". Firma ma numer REGON: 002393541. Spółka jest wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem: 0000196520.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Cieszyn w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1993 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Frysztacka 61. Kod pocztowy do korespondencji to: 43-400 Cieszyn. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 49.759473254902N, 18.6213530588235E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: Inwex@prezentacje.pl. Firma "Inwex Sp. z o.o. PPUH. Piekarnia" prowadzi swoją działalność w branży Piekarnie.

Branża piekarnicza to obszar, w którym specjaliści wytwarzają różnorodne produkty piekarskie, takie jak chleb, ciasta, bułki i inne wyroby cukiernicze. Piekarnie oferują szeroki wybór smakowitych i świeżych wyrobów, które są przygotowywane z wysokiej jakości składników, takich jak mąka, jaja i masło. Dzięki różnorodności produktów, klienci mogą wybierać spośród tradycyjnych i nowoczesnych smaków, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Piekarnie są również miejscem, gdzie można zamówić torty na specjalne okazje, takie jak urodziny czy wesela. Dzięki pasji i kreatywności piekarzy, branża piekarnicza stale się rozwija, oferując coraz to nowsze i bardziej innowacyjne produkty. Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 33 852 43 67. Firma jest otwarta w godzinach: Pn.-Sb.: 05:00-22:00.

Kontakt

Kontakt Inwex Sp. z o.o. PPUH. Piekarnia

Inwex Sp. z o.o. PPUH. Piekarnia, Cieszyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Inwex Sp. z o.o. PPUH. Piekarnia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.