Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7871958773
REGON: 301380969
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Zabrakło Wam paliwa? A może samochód odmówił posłuszeństwa na środku drogi? Skontaktujcie się z nam...
Awarie, kolizje i wypadki to nieodłączny element podróżowania po drogach. Praktycznie niemożliwym j...
Wieloletnie doświadczenie wykształciło w firmę obszerną wiedzę o każdym przypadku awarii samochodow...
Specjalizujemy się w profesjonalnym holowaniu, a także świadczymy usługi mechaniki pojazdowej i bla...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Krzysztof Siudak Holmax" w rejestrze gospodarczym to: 7871958773. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 301380969.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Chełmno w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2019 roku. Kod pocztowy do korespondencji to: 62-045 Chełmno. Kompletne współrzędne GPS to: 52.4979299990882N, 16.32408E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: holmax@op.pl. Branża Pomoc drogowa i holowanie pojazdów to dziedzina, w której firma "Krzysztof Siudak Holmax" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 721 742 842 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Nasza firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Siudak Holmax

Krzysztof Siudak Holmax, Chełmno

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Pomoc drogowa i holowanie pojazdów Chełmno - sprawdź inne firmy w okolicy

Swarzędz, Kórnicka 129A
Leszno, Narutowicza 53
Gorzów Wielkopolski, Poznańska 98A
Gorzów Wielkopolski, Sosnkowskiego 48F
Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 21
Gorzów Wielkopolski, Kostrzyńska 76

Opinie (7)

Opinie o firmie Krzysztof Siudak Holmax


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5.0
05.05.2022
Wykonują drobne naprawy na drodze. Dzięki temu mogłem odjechać i nie traciłem czasu na mechanika.
Andrzej
Andrzej
4.0
01.03.2022
Holmax to specjaliści od transportu pojazdów. Mają lawety różnej wielkości, więc mogą przewozić samochody o różnych wymiarach i wadze.
Adrian
Adrian
5.0
22.01.2022
Najlepsi fachowcy od pomocy drogowej w okolicach A2.
Marcin
Marcin
5.0
04.11.2021
Po wypadku byli błyskawicznie na miejscu i mi pomogli. Polecam Holmax.
Kzeen
Kzeen
5.0
15.09.2021
Działają nawet w nocy. Polecam pomoc drogową Holmax.
Wojtowicz
Wojtowicz
5.0
12.07.2021
Niedawno kupiłem w okazyjnej cenie campera, ale wiedziałem, że przed rejestracją musi on przejść naprawę, więc nie może na własnych kołach przejechać 200-kilometrowej trasy. Umówiłem więc z firmą Holmax transport na lawecie i faktycznie terminowo udało się wszystko zorganizować. Auto w idealnym stanie trafiło do mnie i mogłem przystąpić do serwisu.
Patrick K.
Patrick K.
5.0
06.05.2021
Do wczoraj nie miałem sytuacji, żebym musiał wzywać lawetę, aż tu nagle i to na autostradzie A2 doszło w moim aucie do awarii i nie miałem wyboru. Szybko poszukałem w internecie firmy świadczącej usługi pomocy drogowej i trafiłem na Holmax. Dobre opinie przekonały mnie do zadzwonienia i po krótkim czasie przyjechała laweta. Panowie sprawdzili co i jak i wobec faktu, że nie dało się nic zrobić na miejscu, zawieźli auto do warsztatu. Wszystko poszło sprawnie, a koszt transportu nie był jakiś strasznie wysoki, więc polecam firmę.