Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7551771406
REGON: 532101114
Rok założenia:
2001

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską. Zajmuję się rozpoznawaniem i leczeniem wszelkich chorób...
W swoim gabinecie pan doktor zapewnia podstawową i specjalistyczną pomoc laryngologiczną obejmującą...
Jako lekarz otolaryngolog zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń ucha oraz górnych dróg od...
Wykonuję świadczenia z zakresu laryngologii, audiologii oraz foniatrii. Zapewniam opiekę medyczną d...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7551771406 została umieszczona firma: "Laryngologiczna Praktyka Lekarska Oto-Medyk s.c. Pigulla Kazimiera Stanek Aleksandra". Firma ma numer REGON: 532101114.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krapkowice w województwie opolskim. Działa na rynku od 2001 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Szkolna 7 lok. 103. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 47-300 Krapkowice. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 50.4766537058824N, 17.964069E. Branża, w której specjalizuje się firma "Laryngologiczna Praktyka Lekarska Oto-Medyk s.c. Pigulla Kazimiera Stanek Aleksandra" to Laryngolodzy.

Branża laryngologów zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentami z problemami związanymi z układem oddechowym i słuchem. Laryngolodzy oferują szeroki zakres usług, w tym diagnostykę i leczenie chorób gardła, nosa, uszu oraz głowy i szyi. Specjaliści ci zajmują się również dobieraniem i dostarczaniem aparatów słuchowych, które poprawiają jakość życia osób z zaburzeniami słuchu. W przychodniach laryngologicznych można również skorzystać z konsultacji alergologicznych oraz porad lekarzy rodzinnych. Laryngolodzy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy służą pomocą pacjentom w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń związanych z układem oddechowym i słuchem. Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Laryngologiczna Praktyka Lekarska Oto-Medyk s.c. Pigulla Kazimiera Stanek Aleksandra

Laryngologiczna Praktyka Lekarska Oto-Medyk s.c. Pigulla Kazimiera Stanek Aleksandra, Krapkowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Laryngologiczna Praktyka Lekarska Oto-Medyk s.c. Pigulla Kazimiera Stanek Aleksandra


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.