Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7151256184
REGON: 510838398
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Płock, 1 Maja 12 lok. 50
OKO SYSTEM prowadzone jest przez lekarza okulistę Tomasza Reznera. Lekarz prowadzi gabinet i salon ...
O wzrok należy dbać w każdym wieku. Odpowiednia diagnostyka odgrywa kluczową rolę we wczesnym wykry...
Centrum Okulistyczno Zezowe specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu różnorodnych sch...
Od ponad dwudziestu lat świadczymy dla Państwa kompleksową opiekę medyczną w zakresie okulistyki. P...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Lender Grzegorz, lek. med. okulista" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7151256184. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 510838398.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Kętrzyn w województwie warmińsko-mazurskim. Początek działalności firmy na rynku to 2005 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Traugutta 7. Korespondencyjny kod pocztowy to: 11-400 Kętrzyn. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.07617N, 21.37627E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: glender@poczta.onet.pl. Firma "Lender Grzegorz, lek. med. okulista" prowadzi swoją działalność w branży Okuliści.

Branża okulistyczna zajmuje się kompleksową opieką nad zdrowiem oczu. W jej skład wchodzą zarówno optycy, którzy zajmują się doborem i produkcją okularów, jak i okuliści, specjaliści przeprowadzający badania wzroku oraz leczenie różnego rodzaju schorzeń oczu. W salonach optycznych można znaleźć szeroki wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz sportowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Przychodnie okulistyczne oferują kompleksowe badania wzroku, diagnostykę chorób oczu oraz regularne kontrole okulistyczne. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości usługom, branża okulistyczna zapewnia klientom profesjonalną opiekę i możliwość poprawy jakości widzenia. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 89 752 54 95 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Lender Grzegorz, lek. med. okulista

Lender Grzegorz, lek. med. okulista, Kętrzyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Lender Grzegorz, lek. med. okulista


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.