Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8251952038
REGON: 060447007
Rok założenia:
2009
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to decyzja, która może mieć ogromny wpływ na Twoje życie. Multiag...
Jestem doświadczonym agentem ubezpieczeniowym z Sokołowa Podlaskiego. Dzięki mojej wiedzy i doświad...
W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres ubezpieczeń, które dopasowujemy indywidualnie do naszych...
W ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego z Otwocka prowadzimy multiagencję. Do tej pory zaufało nam ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Magnus Magdalena Lewoszewska-Momora" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8251952038. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 060447007.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Stoczek Łukowski w województwie lubelskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2009. Firmę można odwiedzić pod adresem: Partyzantów 57. Kod pocztowy do korespondencji to: 21-450 Stoczek Łukowski. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.9535995902775N, 21.9490166598093E. Przedsiębiorstwo "Magnus Magdalena Lewoszewska-Momora" działa od lat w branży Ubezpieczenia.

Branża ubezpieczeń oferuje szeroki zakres produktów i usług, które mają na celu zabezpieczenie klientów przed różnego rodzaju ryzykiem. Biuro rachunkowe specjalizuje się w obszarze ubezpieczeń, rachunkowości i księgowości, zapewniając kompleksową obsługę finansową dla klientów indywidualnych i firm. Architektura ubezpieczeń obejmuje różnorodne polisy, takie jak ubezpieczenia na życie, zdrowotne, samochodowe, mieszkania czy podróżne. Doradztwo podatkowe jest również istotnym elementem w branży ubezpieczeń, pomagając klientom w optymalizacji podatkowej i minimalizacji ryzyka. Usługi rachunkowe są integralną częścią działalności ubezpieczeniowej, zapewniając transparentność i rzetelność w zarządzaniu finansami. Wszystkie te elementy tworzą kompleksową i zróżnicowaną ofertę, która ma na celu zabezpieczenie interesów klientów w różnych sytuacjach życiowych. Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Magnus Magdalena Lewoszewska-Momora

Magnus Magdalena Lewoszewska-Momora, Stoczek Łukowski

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Ubezpieczenia Stoczek Łukowski - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (0)

Opinie o firmie Magnus Magdalena Lewoszewska-Momora


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.