Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Siedlce, Czerwonego Krzyża 14 lok. 2a
Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie napraw sprzętu RTV, a także innych urządzeń domowych. Zaj...
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż urządzeń elektronicznych oraz serwisowa...
Głównym profilem działalności naszego Serwisu Audio Video z Wołomina jest serwis oraz naprawa sprzę...
Warszawa, Komitetu Obrony Robotników 76a
Na wszelkie problemy z działaniem telewizora, brakiem kanałów, niewyraźnym obrazem, pomóc może serw...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Chełm w województwie lubelskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Lwowska 13n. Kod pocztowy do korespondencji to: 22-100 Chełm. Kompletne współrzędne GPS to: 51.13125N, 23.47191E. Branża Naprawa RTV, wideo, DVD to dziedzina, w której firma "Mangros. FU" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 660 952 589 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Mangros. FU

Mangros. FU, Chełm

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Naprawa RTV, wideo, DVD Chełm - sprawdź inne firmy w okolicy

Warszawa, Białostocka 5
Warszawa, Kasprzaka 24A lok. 5U, (przy Płockiej)
Białystok, Kraszewskiego 28A
Kraków, Juliusza Lea 22B, (wejście od placu)
Łódź, Czernika 8 lok. 10C parter
Łódź, al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 71 lok. 32
Bełchatów, Sienkiewicza 11

Opinie (0)

Opinie o firmie Mangros. FU


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.