Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512159067
REGON: 100568602
Rok założenia:
2008
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Ośrodek Szkolenia Kierowców KODEKS to miejsce, gdzie marzenia o zdobyciu prawa jazdy stają się rzec...
Historia naszej szkoły sięga 1986 roku, kiedy to Andrzej Rybak rozpoczął swoją pracę jako instrukto...
Prowadzimy kurs prawa jazdy dotyczący kategorii B. Od początku działalności stawiamy na jakość, a n...
Auto szkołę Restart w Łodzi stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chcą zdobyć prawo jazd...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Ośrodek Szkolenia Kierowców Usługi Medyczne Dorota Juszkiewicz" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8512159067. Firma ma numer REGON: 100568602.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Sieradz w województwie łódzkim. Działa na rynku od 2008 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Wojska Polskiego 63. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 98-200 Sieradz. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.6030957815731N, 18.7176334993252E. Branża, w której specjalizuje się firma "Ośrodek Szkolenia Kierowców Usługi Medyczne Dorota Juszkiewicz" to Nauka jazdy.

Branża nauki jazdy oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z zdobywaniem umiejętności kierowania pojazdem. W ramach tych usług można skorzystać z kursów nauki jazdy, które przygotowują do egzaminu na prawo jazdy. Szkoły jazdy oraz ośrodki szkolenia kierowców zapewniają profesjonalne wsparcie i instruktaż, aby przyszli kierowcy mogli bezpiecznie poruszać się po drogach. W ramach usług branży można również skorzystać z psychotestów oraz badań kierowców, które pomagają ocenić stan zdrowia psychicznego i fizycznego kierowców. Dzięki różnorodności oferowanych produktów i usług, branża nauki jazdy spełnia potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych kierowców. Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy.

Kontakt

Kontakt Ośrodek Szkolenia Kierowców Usługi Medyczne Dorota Juszkiewicz

Ośrodek Szkolenia Kierowców Usługi Medyczne Dorota Juszkiewicz, Sieradz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Nauka jazdy Sieradz - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (0)

Opinie o firmie Ośrodek Szkolenia Kierowców Usługi Medyczne Dorota Juszkiewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.