Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6441094772
REGON: 272601734
Rok założenia:
1995
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Gabinet jest prowadzony już od 1995 roku. Przez ten czas zebrał on bardzo pochlebne opinie szerokie...
Tychy, Konfederatów Barskich 19
Reha-Feet zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną i kardiologiczną. Stosuje między in...
Jeśli zmagają się Państwo z bólem kręgosłupa lub bólem pooperacyjnym, zapraszamy do skorzystania z ...
Bielsko-Biała, Wzgórze 19 lok. pietro 1
Nieprawidłowa postawa, dolegliwości bólowe i ograniczona ruchomość, to problemy, z którymi mierzą s...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Trzaska Marek FU "MARK-MED"" w rejestrze gospodarczym to: 6441094772. Numer REGON firmy to: 272601734.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1995 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kiepury 45/II. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 41-200 Sosnowiec. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.2811386035186N, 19.1241982098708E. Branża, w której specjalizuje się firma "Trzaska Marek FU "MARK-MED"" to Rehabilitacja.

Branża rehabilitacyjna oferuje szeroki zakres produktów i usług mających na celu poprawę zdrowia i kondycji fizycznej pacjentów. W ramach rehabilitacji dostępne są różnorodne formy terapii, takie jak fizjoterapia, masaż czy stosowanie specjalistycznego sprzętu medycznego. Sklepy medyczne oferują szeroki wybór produktów wspomagających proces rehabilitacji, takie jak specjalistyczne akcesoria do ćwiczeń. W szpitalach pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej opieki rehabilitacyjnej, obejmującej zarówno terapię fizyczną, jak i psychologiczną. Dzięki różnorodności produktów i usług dostępnych w branży rehabilitacyjnej, pacjenci mają możliwość skorzystania z kompleksowej opieki, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Trzaska Marek FU "MARK-MED"

Trzaska Marek FU "MARK-MED", Sosnowiec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Rehabilitacja Sosnowiec - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (2)

Opinie o firmie Trzaska Marek FU "MARK-MED"


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Opinie użytkowników

Beata O.
Beata O.
5.0
25.03.2024
Panie Marku jest Pan cudotwórcą! Borykając się z bólem biodrowym udałam się do różnych specjalistów, chirurg ortopeda, rehabilitant, lekarz pierwszego kontaktu, neurolog, przepisywali lekarstwa, zalecali odpoczynek masaże które oczywiście są ale za 3 miesiące pomimo napisu na skierowaniu Cito - nic nie pomagało. Został również zlecony RM ale termin na maj, a mamy marzec. Boli boli boli. rano, wieczór, we dnie w nocy. Ani siedzieć ani stać ani leżeć. I co ... ból odpłynął po masażu Pana Marka. Te ręce leczą. Oczywiście że znęcanie się 😉 na moich mięśniach było, ale ... przeszło nie boli. 6 miesięcy trwał nieustanny ból, a tu 1,5 h i ból uleciał. Polecam, wspaniały człowiek, mający bardzo dużą wiedzę na temat rehabilitacji i diagnozy a następnie zadziałania w odpowiednim miejscu.
Aneta Wąsowska
Aneta Wąsowska
5.0
11.10.2019
Do Pana Marka trafiłam rok temu z wypadniętym dyskiem i skierowaniem na operację. Po serii zabiegów czuje się bardzo dobrze. Ból ustąpił, mogę funkcjonować zupełnie normalnie. Zdarzają się takie dni że coś boli, wtedy wizyta u Pana Marka i wiem że żyje. Pan Marek to dla mnie cudowne ręce które leczą. I chwała za TO. POLECAM 10000%.PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. RZETELNY, DOKŁADNY I NIESAMOWICIE SKUTECZNY. 👍👍👍