Jesteś właścicielem tej firmy?
Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?
Zarządzaj stroną tej firmy O firmie
W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5272506584 została umieszczona firma: "Alshaya Poland Sp. z o.o.". Numer REGON firmy to: 140537349. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) Spółki to: 0000255186.
Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2006. Firmę można odwiedzić pod adresem: Łucka 2 lok. 4/6. Kod pocztowy do korespondencji to: 00-845 Warszawa. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.2325247843296N, 20.9889162174081E. Firma "Alshaya Poland Sp. z o.o." prowadzi swoją działalność w branży Sklepy z kosmetykami.
Branża sklepów z kosmetykami oferuje szeroki wybór produktów i usług dla klientów poszukujących różnorodnych rozwiązań pielęgnacyjnych. W sklepach można znaleźć nie tylko kosmetyki tradycyjne, ale także kosmetyki naturalne, zioła oraz produkty marki Abocca. Ponadto, sklepy oferują również części samochodowe, global oraz akcesoria do domu, aby kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów. Dzięki różnorodności asortymentu, każdy może znaleźć produkty odpowiednie dla swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Sklepy z kosmetykami to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, co niezbędne do kompleksowej pielęgnacji i dbałości o siebie. Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 22 358 27 05.
Kontakt Alshaya Poland Sp. z o.o.
Sklepy z kosmetykami Warszawa - sprawdź inne firmy w okolicy
Warszawa, Łucka 2 lok. 4/6
Warszawa, gen. Pełczyńskiego 17 lok. 3
Warszawa, Żelazna 69a lok. 8
Warszawa, Wronia 45 lok. U2
Warszawa, Złota 7 lok. 18