Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6492310688
REGON: 368725100
Rok założenia:
2017

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Produkty Husse są wyjątkowo cenione przez hodowców i właścicieli zwierząt za ich skład oparty na st...
Wszystko, co potrzebne dla zwierząt, można znaleźć w sklepie zoologicznym. Dla wygody warto wybrać ...
Nasz zespół z firmy Hamaster oferuje osobom prywatnym, samorządom i instytucjom automatyczne toalet...
Zajmujemy się sprzedażą chemii gospodarczej z Niemiec oraz z Włoch. W naszej ofercie znajdą Państwo...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Chmura Dymu Patryk Szczygieł" w rejestrze gospodarczym to: 6492310688. Numer REGON firmy to: 368725100.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Zawiercie w województwie śląskim. Działa na rynku od 2017 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Piłsudskiego 34 lok. 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 42-400 Zawiercie. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.4908077685295N, 19.4352218518298E. "Chmura Dymu Patryk Szczygieł" to firma działająca w branży Pośrednictwo handlowe.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Chmura Dymu Patryk Szczygieł

Chmura Dymu Patryk Szczygieł, Zawiercie

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Pośrednictwo handlowe Zawiercie - sprawdź inne firmy w okolicy

Warszawa, Wróbla 2
Warszawa, Grzybowska 61
Poznań, Macierzankowa 5
Mrągowo, Lubelska 44C
Zawiercie, Piłsudskiego 34 lok. 1
Zawiercie, Leśna 26 lok. 17
Zawiercie, Mickiewicza 4 lok. 3
Zawiercie, Dojazd 8 lok. 31

Opinie (0)

Opinie o firmie Chmura Dymu Patryk Szczygieł


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.