Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9521003365
REGON: 010972445
Rok założenia:
1995

Polecane oferty

Cegielnia, Wawrzyna 2A lok. 2
Firma Wermax to lider w produkcji wysokiej jakości lakierów samochodowych i przemysłowych, który zd...
Nasza oferta obejmuje lakiery samochodowe w czterech systemach mieszalniczych od renomowanych marek...
W naszym sklepie znajdą Państwo szereg produktów potrzebnych do prac blacharsko-lakierniczych. Dost...
Warsztat Auto Lider wyposażyliśmy w nowoczesną lakiernię samochodową, gdzie zajmujemy się renowacją...

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się sprzedażą lakierów samochodowych oraz materiałów lakierniczych. Działamy od 1995 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Makowski.

Oferta

W sprzedaży lakierów samochodowych mamy wieloletnie doświadczenie. W naszym sklepie znajdą Państwo jedynie produkty spełniające najwyższe wymogi jakościowe. Starannie dobieramy naszą ofertę oraz poszerzamy ją o nowe produkty, gdyż chcemy zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór:

- lakierów samochodowych zachodniej i polskiej produkcji
- szpachli, podkładów i rozcieńczalników
- materiałów do konserwacji nadwozi
- narzędzi lakierniczych
- kombinezonów lakierniczych
- i wielu innych produktów

Kadra naszych doświadczonych pracowników zawsze dobierze do Państwa auta odpowiedni lakier - bez względu na jego barwę i efekt (perła, metalic itp.).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Mak-Car

Mak-Car, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Lakiery samochodowe Warszawa - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie (2)

Opinie o firmie Mak-Car


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

3.0

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
1.0
01.06.2018
Chciałem dobrać farbę do pomalowania motoru. Pan z obsługi poinformował mnie, że nie dobierają farb do motorów. Poinformowałem Pana z obsługi, że zostałem skierowany przez warsztat motocyklowy, który u nich robi notoryczne zakupy farb do motocykli. Na co Pan wziął mój kawałek próbki z lakierem i powiedział, że może dobrać i za 4 dni będzie do odbioru, albo jak chce to mogę kupić gotową farbę z takim kolorem. Zaufawszy Panu z obsługi kupiłem całość razem z lakierem i innymi pierdołami. Niestety lakier który mi dobrano okazał się całkowicie inny od próbki. Całkowicie tzn. czarny z met. a szary z metalikiem to jest różnica. Nie wspomnę o kosztach jakie poniosłem w związku z ich pomyłką. Nie polecam. Może działają lepiej w środku dnia, ja byłem o 15-tej dlatego może chcieli mnie spławić i szkoda, że nie spławili bo wydałem kupę kasy i nerów.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.09.2014
Bardzo sprawna obsługa i dbałość o to, żeby kolor faktycznie był jak najlepiej dobrany(brałem lakier gotowy, a nie mieszany na miejscu) . Ceny normalne (przynajmniej z porównania kilku produktów tak wynikało ( sprawdzałem cenę podkładu, szpachlówki i samego lakieru). Sprzedawca ogarnięty.